RemaDays Warsaw

Już w dniach 12-14.02.2020 r. po raz 16-ty odbędzie się jedna z największych imprez targowych branży reklamowej i poligraficznej na świecie – Targi RemaDays! To jedyna taka szansa na zapoznanie się z najnowszymi trendami, topowymi, cieszącymi się ogromnym zainteresowaniem produktami oraz z innowacyjnymi rozwiązaniami. Duża dawka inspiracji oraz specjalistycznej wiedzy dotyczącej dynamicznie zmieniających się branży gwarantowana! Tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli po raz pierwszy pojawić się wśród wystawców z całego świata. Stoisko drukarni FourColors E30 znajdziecie w hali F

Poznajmy się na targach RemaDays!

Targi RemaDays to dla nas nie tylko szansa na zaprezentowanie swoich usług oraz zrealizowanych dotąd projektów szerszemu gronu odbiorców z Polski i całego świata, ale również możliwość uczestnictwa w szkoleniach i prelekcjach w ramach RemaCongress, które ujawnią przed nami wszystkie najnowsze innowacje z branży.

Wymiana doświadczeń, szansa na poznanie oczekiwań Klientów, nowinek, trendów i kierunku w jakim rozwija się branża reklamowa i poligraficzna to tylko niektóre z argumentów, które przekonały nas do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Państwa również do tego gorąco zachęcamy!

3 dni inspiracji w PTAK WARSAW EXPO

Interesujesz się grafiką, reklamą, marketingiem bądź poligrafią? Chciałbyś dowiedzieć się “co w trawie piszczy” i poznać sekrety skutecznej reklamy? A może zależy Ci na budowaniu osobistych relacji oraz nawiązaniu kontaktów handlowych z tysiącami klientów bądź setkami ekspertów z branży reklamowej i poligraficznej? Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays stwarzają ku temu najlepsze możliwości.

Możesz liczyć na obecność 800 wystawców z 52 krajów. W tym roku zaplanowano 11 sektorów podzielonych tematycznie. Znajdą się wśród nich te poświęcone technologiom drukarskim, materiałom POS, reklamie zewnętrznej czy parkowi maszynowemu. Pozwolą one poznać najnowsze trendy, które szturmem wdzierają się do branży reklamowej oraz poligraficznej.

Przekonaj się na własne oczy, jakie rozwiązania będą królowały w 2020 roku, a z którymi najwyższa pora się pożegnać na dobre – Targi RemaDays jedyne takie spotkanie twórców i kreatorów w Polsce!