Jako drukarnia Four Colors funkcjonujemy na rynku od 2008 roku. Realizując dotychczasowe zlecenia, wiele się nauczyliśmy. Po dokładnym przeanalizowaniu trendów na rynku i potrzeb, z którymi zgłaszali się do nas nasi klienci, podjęliśmy decyzję o zmianie profilu naszej działalności. Ostatnie lata przyniosły wiele pozytywnych zmian, które pozwalają nam się stale rozwijać: nowa siedziba, nowe maszyny, nowe możliwości produkcyjne. To, co dla nas najważniejsze, pozostaje jednak bez zmian – dążenie do jak najwyższej jakości i satysfakcji naszych klientów.

Nowy profil działalności

Dotychczas głównym obszarem naszej działalności były druki reklamowe wykonywane w technologii druku offsetowego UV i druku cyfrowego. Choć nie rezygnujemy z wydruków akcydensowych, obecnie chcemy skupić się przede wszystkim na produkcji opakowań premium. Zależy nam, by móc zaoferować naszym klientom produkty wyróżniające się doskonałą jakością, ale przystępne cenowo. Stąd nasze inwestycje w zaplecze technologiczne. Dzięki specjalistycznym urządzeniom możemy zaproponować bogaty pakiet uszlachetnień – na miejscu wykonujemy kaszerowanie, laminowanie, hot-stamping czy embossing. Te procesy są kluczowe, jeśli chcemy uzyskać ekskluzywne opakowania produktowe.

Wyjątkowe technologie

W ostatnim czasie w naszej drukarni pojawiła się maszyna drukująca Heidelberg Speedmaster CD 74-8-P5+LX2_C (UV) oraz sztanca Heidelberg MK Easymatrix 106 CS.

Nasz nowy Speedmaster to flagowy model firmy Heidelberg, jeśli chodzi o półformat. Maszyna pozwala na druk 8/0, 4/2 lub 4/4 z lakierowaniem z użyciem zarówno farb i lakierów konwencjonalnych, jak i UV. Do druku można wykorzystać również trudne podłoża typu IML czy cienkie folie. Za jakość wydruku odpowiada m.in. system spektrofotometrycznej kontroli barwy Printec Axis Control. Wszystko to przy niespotykanej dotąd wydajności – w ciągu godziny można zadrukować 15 tys. egzemplarzy.

Jednak trudno byłoby sobie wyobrazić produkcję ekskluzywnych opakowań bez sztancy tej klasy co Heidelberg MK Easymatrix 106 CS. Zależało nam na urządzeniu, które będzie radzić sobie z materiałami o wysokiej gramaturze. Sztanca pozwala z niezwykłą precyzją wykrawać materiały o gramaturze w zakresie 90 do 2000 g/m² oraz tekturę falistą o grubości do 4 mm. Dzięki niej możemy stworzyć opakowania premium, które na pewno wyróżnią produkt na półce sklepowej.

Four Colors – drukarnia opakowań premium w Warszawie

Oprócz inwestycji w naszą drukarnię, ciągle podnosimy nasze kompetencje i umiejętności, zwłaszcza jeśli chodzi o technologię druku w technologii UV. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych wydruków i opakowań obroni się sama. Potwierdza to zadowolenie naszych dotychczasowych klientów. Niektórzy współpracują z nami już od bardzo od wielu lat i stale zlecają nam realizację kolejnych projektów. Jeśli poszukujesz drukarni offsetowej w Warszawie i zależy Ci na budowaniu długotrwałej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb, zapoznaj się z naszą ofertą.